Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UR

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

MEDALIŚCI PŁYWACY NA SPOTKANIU U REKTORA

Email Drukuj PDF

MEDALIŚCI PŁYWACY NA SPOTKANIU U REKTORA

22 maja 2018 r. w gabinecie JM prof. dra hab. Sylwestra Czopka, Rektora UR doszło do spotkania, w którym uczestniczyli zdobywcy medali w pływaniu reprezentujący Uniwersytet Rzeszowski.

Czytaj więcej... |

 

 

UWAGA! ZAJĘCIA KURSU SPECJALISTA DS. KADR

Email Drukuj PDF

UWAGA! ZAJĘCIA KURSU SPECJALISTA DS. KADR

Informujemy, że z przyczyn organizacyjnych zajęcia zaplanowane na 17 maja 2018 r. zostają przeniesione na dzień 28 maja 2018 r., miejsce i godzina pozostają bez zmian (sala 250, godz. 16:00). Kolejne spotkanie (ostatnie) i tym samym zaliczenie kursu odbędzie w dniu 7 czerwca 2018 r. (sala 250, godz. 16:00).

 

UWAGA! ZAJĘCIA Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO ODWOŁANE

Email Drukuj PDF

UWAGA! ZAJĘCIA Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO ODWOŁANE

Informujemy, że z powodu choroby lektora zajęcia z języka hiszpańskiego zostają odwołane. Kolejne zajęcia odbędą się po 24.05.2018.

 

SUKCESY SPORTOWCÓW BON UR

Email Drukuj PDF

SUKCESY SPORTOWCÓW BON UR

W dniu  12 maja 2018 r. w Poznaniu odbyły się  III Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w Pływaniu. Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych  oraz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego  reprezentował student III roku na Wydziale Prawa i Administracji  Mateusz Zięba. Miło jest nam poinformować że Mateusz podczas tych zawodów wywalczył 2 złote medale na dystansie 25 m stylem dowolnym oraz 50 m tym samym stylem. Warto wspomnieć że zawodnik brał udział po raz trzeci w mistrzostwach i zdobył w sumie 6 złotych medali. Drugi reprezentant naszej uczelni studiujący na V roku tego samego wydziału - Daniel Baran, w mistrzostwach wziął udział po raz pierwszy i zdobył brązowy medal na dystansie 50 m stylem klasycznym. Studenci na co dzień pływają pod okiem trenerów mgr Artura Szymańskiego i dr Iwony Tabaczek-Bejster. Gratulujemy! Mamy nadzieję że w przyszłym roku na tych  zawodach Uniwersytet Rzeszowski będzie reprezentować liczniejsza grupa studentów i oczywiście liczymy na medale.

 

V Studencki Rajd Pieszy "Bieszczady 2018"

Email Drukuj PDF

V STUDENCKI RAJD PIESZY "Bieszczady 2018"

Serdecznie zapraszamy na V Studencki Rajd Pieszy, imprezę pod honorowym patronatem Senatora RP Aleksandra Bobko, Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego, Dziekana Wydziału Wychowania Fizycznego oraz Dziekana Wydziału Medycznego Uniwersytetu

Termin: 18-20 maja 2018

UWAGA! Dla studentów z orzeczeniem udział w Rajdzie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona!

Zgłoszenia studentów z orzeczeniem i wolontariuszy przyjmowane są w biurze BON lub pod nr telefonu /017/ 872-10-31.

|   Formularz zgłoszeniowy |   Regulamin Rajdu |   Ulotka | Do zobaczenia na szlaku!

 

Program Teka Absolwenta

Email Drukuj PDF

PROGRAM TEKA ABSOLWENTA

Teka Absolwenta - program wsparcia niepełnosprawnych w zdobyciu zatrudnienia. W ramach działań uwzględnionych w Projekcie wszystkie osoby niepełnosprawne otrzymają wsparcie w postaci zaplanowania i wdrożenia indywidualnej ścieżki kariery zawodowej.

InformacjeUlotka |

 

Zapraszamy do udziału w projekcie

Email Drukuj PDF

PROJEKT „NIEPEŁNOSPRAWNI NA ETACIE”

Zapraszamy do udziału w projekcie „Niepełnosprawni na Etacie” współfinansowany przez PFRON w ramach pilotażowego programu ABSOLWENT.

| informacje |

 


Strona 7 z 19

Z galerii ...

2013kajaki 17.jpg

Radio FENIKS

Ankieta

Jakiej oferty pomocy oczekujesz od BON?
 

Użytkownicy Online

We have 143 guests online