Startowa Pomoc dla studentów Pomoc specjalistyczna Zapraszamy do korzystania z wypożyczalni specjalistycznego sprzętu

Zapraszamy do korzystania z wypożyczalni specjalistycznego sprzętu

Zapraszamy do korzystania z wypożyczalni specjalistycznego sprzętu ułatwiającego kształcenie osobom niepełnosprawnym!

Informujemy, że Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UR uruchomiło w budynku Biblioteki Głównej UR wypożyczalnię specjalistycznego sprzętu, wspomagającego proces kształcenia, dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnością. Do dyspozycji są między innymi: odtwarzacze audiobooków, notesy mówiące, powiększalniki, lupy, klawiatury jednoręczne i brajlowskie, specjalnie dostosowane myszki komputerowe oraz oprogramowanie powiększająco-udźwiękawiające tekst. Z wypożyczalni można korzystać w każdą środę, w godzinach od 10:00 do 14:00, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod numerem telefonu BON (017) 872 1031 lub u pani mgr Anny Kołodziej 602 335 410.
Zapraszamy!

Poprawiony: wtorek, 15 października 2013 10:44