Startowa Spotkania Spotkania 2013/2014 Zapraszamy na pierwszą część projektu „Akcja-integracja"

Zapraszamy na pierwszą część projektu „Akcja-integracja"

Komisja ds. Osób Niepełnosprawnych UR, Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UR oraz Kino Helios zaprasza osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności studiujące na UR, na pierwszą część projektu „Akcja-integracja”!
Nudzi ci się?
Chcesz się na chwilę oderwać od zaliczeń i zbliżającej się sesji?
Szkoda ci kasy na film?
Przekonaj się, że osoby z niepełnosprawnością to też mili i fajni ludzie!
Tylko dla Was wejście za free!
Wielkie spotkanie wieczorem 16.01.2014!
Mamy dla Was dwie filmowe propozycje: „Biegnij, chłopcze, biegnij” reżyserii Pepe Danquart lub „Wilk z Wall Street” Martina Scorsese. To Wy wybierzecie na którym filmie się spotkamy!
Liczba miejsc ograniczona!!
Oferujemy miłą atmosferę i dużo dobrej zabawy!
Aby się zapisać wyślij e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Nie zapomnij podać wybranego przez Ciebie filmu, nr. telefonu, roku, wydziału oraz kierunku studiów!

Poprawiony: czwartek, 09 stycznia 2014 15:13

2013kajaki 1.jpg