Startowa Spotkania Spotkania 2013/2014 Uniwersytecki Tydzień Zdrowia i Sportu - 7-11.04.2014 r.

Uniwersytecki Tydzień Zdrowia i Sportu - 7-11.04.2014 r.

Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników na Uniwersytecki Tydzień Zdrowia i Sportu, który odbędzie się w dniach 7-11.04.2014 r. Projekt organizowany jest po raz drugi przez: Samorząd Studentów Wydziału Wychowania Fizycznego UR, Samorząd Studentów Wydziału Medycznego UR, Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego UR oraz Centrum Sportu i Rekreacji UR. Celem całego przedsięwzięcia jest promocja zdrowego stylu życia wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Naszą rolą będzie również zachęcenie studentów do uprawiania sportu, a także uświadomienie wszystkim szkodliwości nałogów, jakimi są: palenie papierosów czy środki uzależniające, takie jak: alkohol oraz narkotyki. W ramach UTZiS przeprowadzony zostanie szereg inicjatyw z zakresu kultury fizycznej, m.in. warsztaty, turnieje, konferencje itp.

Poprawiony: wtorek, 08 kwietnia 2014 11:08

2013kajaki 7.jpg