Startowa Spotkania Spotkania 2013/2014 „Oczyma Niewidomych” – interaktywna podróż w niewidzialny świat

„Oczyma Niewidomych” – interaktywna podróż w niewidzialny świat

"Oczyma Niewidomych” to wyjątkowa podróż w niewidzialny świat, podczas której każdy będzie mógł wypróbować, jak radzić sobie bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, węchu, równowagi. Będzie też możliwość nauczenia się podstaw alfabetu Braila, nauki jak poprawnie używać białej laski, poznać nowe urządzenia. Lecz to nie wszystko - będzie też coś dla lubiących sport, zobaczycie jakie dyscypliny uprawiają niewidomi i słabowidzący oraz będziecie mogli sami spróbować swych sił w niektórych z nich.

Poprawiony: czwartek, 08 maja 2014 10:00

2013kajaki 3.jpg